تبليغات در ايران
موضوعات پيرامون حوزه تبليغات

در اين مقاله مي خواهيم درباره كرم ضد لك صحبت كنيم و به بررسي دقيق تر آن بپردازيم. البته قبل از آن قصد داريم ، شما را با لك هاي پوستي نيز آشنا كنيم و درباره چگونگي ايجاد و از بين رفتن آنها صحبت كنيم. خريد كرم ضد لك يكي از مهم ترين موارد در روتين مراقبت از پوست هر شخص به حساب مي‌آيد. با ما همراه باشيد تا به شما دلايل خريد كرم ضد لك را توضيح دهيم.

لك‌ها چرا و چطور روي پوست ظاهر مي‌شوند؟
اگر بخواهيم خيلي مختصر و مفيد توضيح دهيم ، تغييرات رنگ پوست به 2 شكل است. يا رنگ ذاتي و ژنتيكي يا اكتسابي كه در اثر مواجهه با نور خورشيد بروز مي‌كند. در نواحي مختلف بدن چون تراكم ملانوسيت‌ها يا سلول‌هاي حاوي ملانين تفاوت دارد، رنگ پوست ممكن است متفاوت باشد. در اثر تحريكات دروني و بيروني و افزايش سلول‌هاي رنگ‌‌ساز، لك‌هاي پوستي ظاهر مي‌شود. عوامل مختلفي در اين بين نقش دارد كه از آن جمله مي‌توان به اختلالات ژنتيكي ، عفونت‌هاي موضعي، داروها، مواد‌شيميايي، تغذيه و سوءتغذيه، بدخيمي‌هاي پوستي، اختلال‌هاي هورموني، بارداري و… اشاره كرد.

كرم ضد لك ، بهترين راه درمان لك هاي پوستي
بدون شك ، استفاده از كرم ضد لك يك راه شايع براي درمان لك هاي صورت و بدن است كه مي تواند شادابي و شفافيت پوست و چهره اي زيبا را برايتان به ارمغان آورد. اين دسته از محصولات مراقبتي كه معمولا از مواد موثري مانند عصاره جلبك ، آربوتين ، ويتامين سي ، عصاره شيرين بيان و ... تشكيل مي شوند ، به راحتي مي توانند لك هاي پوستي شما را برطرف كنند. معمولا جوش هاي صورت ، گاهي اوقات بعد از بهبود، بر پوست افراد اثر و لك به جاي مي گذراند. براي روشن كردن اين لكه ها نيز، استفاده از كرم ضد لك بسيار تاثير گذار خواهد بود. جالب است بدانيد ، اين محصولات توانايي اين را دارند كه از بروز لك و كك و مك بر روي پوست جلوگيري كنند.
كرم ضد لك براي اينكه بتواند لك را از بين ببرد ، معمولا از 5 مرحله عبور مي كند.
1- سلول هاي رنگ ساز را به كمك آربوتين ، هيدروكينون و اسيد آزلائيك را نابود مي كند.
2- با فريب دادن سلول هاي رنگ ساز ، به سلول ها پيام مي دهند كه رنگ زيادي زير پوست توليد شده است و در نتيجه سلول هاي رنگ ساز ديگر دانه هاي رنگي توليد نمي كنند. كرم ضد لك معمولا با استفاده از موادي مانند عصاره شيرين بيان و رزورسينول عمل بالا را انجام مي دهد.
3- با كمك كوجيك اسيد ، مانع از رسيدن مواد لازم براي توليد رنگ به سلول هاي رنگ ساز مي شوند.
4- دانه هاي رنگي توليد شده را در سطح پوست پخش مي كنند و مانع از تجمع دانه هاي رنگي و لك شدن پوست مي شوند.
5- در نتيجه ، مانع از انتقال دانه هاي رنگ توليد شده به سطح پوست مي شوند.

رعايت 3 نكته مهم در استفاده از كرم هاي ضد لك
1- به اين نكته توجه داشته باشيد كه درمان هاي پوستي زمان بر است و يك شبه درمان حاصل نمي شود. كرم ضد لك را بايد در تمام طول دوره اي كه پزشكتان تجويز كرده و حتي مدتي بعد از آن به طور مرتب استفاده كنيد و از قطع كردن آن ، در وسط دوره درمان خودداري كنيد.
2- زمان مناسب براي استفاده از اين كرم ها شب ها و بعد از پاك كردن پوست و قبل از خواب است.
3- قبل از مصرف كرم ضد لك ، مقدار كمي از آن را بر روي دست خود بماليد. بعد از اينكه اطمينان پيدا كرديد كه كرم با پوست شما سازگار است، شرع به مصرف آن كنيد.

در انتهاب بايد بدانيد خريد كرم ضد لك از يك فروشگاه معتبر ميتواند به اعتماد و حس خوب شما براي يك خريد خوب بسيار كمك كنيد در فروشگاه اينترنتي روژه ما برآن هستيم تا محصولاتي با كيفيت و با ضمانت اصالت كالا را براي شما تضمين كنيم تا خاطره‌اي از يك خريد لذت بخش را داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراقبت از پوست،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۰۳:۱۳ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

يكي از محصولات بسيار مهم در روتين پوستي هر فردي، پاك كننده صورت مناسب با پوست آن شخص است. چرا كه هيچ حسي لذت بخش تر از پاكسازي پوست بعد از يك روز پر مشغله و خسته كننده، از آلودگي‌ها و آرايش نيست. شايد شما نيز در گروه عظيمي از افرادي قرار بگيريد كه عموما به شستن روزانه پوست خود علاقه‌اي ندارند. كافي است تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد تا بدانيد كه چرا شستن پوست صورت به كمك پاك كننده صورت مناسب، يكي از اصلي‌ترين رازهاي زيبايي است.
چرا به پاك كننده صورت و استفاده روتين از آن نياز داريم ؟
پوست انسان همانند لايه‌ي محافظ از بدن در برابر عوامل آسيب‌زاي محيطي محافظت مي‌كند. از سوي ديگر پوست داراي منافذ ريز و درشتي است كه به سلامت و به اصطلاح تنفس آن كمك مي‌كند. حال وقتي اين منافذ پوستي در برابر آلودگي‌هاي محيطي و يا مواد آرايشي قرار مي‌گيرند، بسته شده و منجر به خطر افتادن سلامت پوست مي‌شوند. در اين زمان است كه شما به كمك يك پاك كننده صورت مناسب، با برطرف كردن اين آلودگي‌ها از سطح پوست، به احياي مجدد آن كمك مي‌كنيد.
پاك كننده صورت چگونه عمل مي‌كند؟
پاك كننده صورت به كمك تركيبات شوينده، آلودگي‌ها و آرايش را از پوست مي‌زدايد. همچنين با خاصيت پاك كنندگي عمقي، اين محصولات، منافذ را باز و تميز كرده و سپس آن ها را به اندازه اصلي خود بر مي‌گرداند.
ويژگي هاي اصلي يك پاك كننده صورت مناسب :
در زمان انتخاب و خريد پاك كننده صورت ، بايد نكاتي را در نظر داشته باشيد تا به كمك آن بتوانيد انتخابي درست را انجام دهيد.
پاك كننده صورت بايد متناسب با پوست باشد:
همانند تمام محصولات پوستي، پاك كننده صورت نيز بايد با نوع پوست فر تناسب و همخواني داشته باشد. اگر براي پوست‌هاي چرب از پاك كننده‌هاي روغني استفاده شود، منجر به بروز جوش شده و منافذ بازتر مي‌شوند. از سوي ديگر، پوست‌هاي خشك بايد از محصولاتي ملايم تر و حاوي تركيباتي روغني استفاده كنند.در غير اين صورت، پوست آن ها خشك تر شده و دچار التهاب و خارش مي‌شود.
عملكرد پاك كننده صورت بايد ملايم باشد:
يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي پاك كننده صورت مناسب، نحوه عملكرد آن است. عملكرد پاك كننده صورت در مقايسه با شوينده‌هاي پوستي، بايد ملايم‌تر باشد تا به پوست حساس صورت آسيبي نرساند.
يك پاك كننده صورت عالي بهتر است داراي تركيباتي طبيعي باشد:
از آن جايي كه شستن صورت يك روتين روزانه است، بهتر است كه پاك كننده صورت انتخابي شما، داراي تركيباتي طبيعي و گياهي باشد. در اين صورت پوست بهتر با اين محصول سازگار شده و عملكرد آن را بهبود مي‌بخشد.
وجود تركيبات لايه بردار طبيعي در پاك كننده صورت ، اگر ملايم باشد، مي تواند به عملكرد آن كمك كند. در نظر داشته باشيد كه شوينده‌هاي پوستي حاوي لايه بردار براي پوست‌هاي خشك و داراي التهاب اصلا مناسب نيستند.
انواع پاك كننده صورت :
پاك كننده‌هاي صورت در بافت‌هاي متنوع و به منظور هماهنگي بيشتر با انواع پوست‌ها توليد و به بازار عرضه مي‌شوند.
پاك كننده‌هاي كرمي و روغني مناسب پوست‌هاي نرمال تا خشك بوده در صورتي كه ژل پاكننده صورت و يا فوم‌هاي شوينده مناسب پوست‌هاي نرمال، مختلط و چرب هستند.
در انتها همواره اين نكته را در نظر داشته باشيد كه باقي ماندن آلودگي‌ها و آرايش بر پوست، علاوه بر به خطر انداختن سلامت آن، ظاهري نازيبا را منجر مي شوند. پس بهتر است با انتخاب يك پاك كننده صورت مناسب و استفاده مرتب از آن، از اين اتفاق جلوگيري كنيد. كارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي روژه همواره آماده همراهي و كمك به شما در انتخاب محصول مناسب هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراقبت از پوست،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۳۱:۲۵ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب