تبليغات در ايران
موضوعات پيرامون حوزه تبليغات

بادي اسپلش، يك محصولي است كه ميتواند رايحه خوبي را براي شما به ارمغان بياورد، بادي اسپلش ها ماندگاري كمتري نسبت به ادكلن و عطرها دارند ولي از اين رو با رايحه قوي برخوردار هستند و اين ويژگي آن‌ها را نسبت به عطر و ادكلن‌ها برتر مي‌كند. بادي اسپلش ها همواره يكي از پرطرفدارترين محصولات خوشبو كننده بدن هستند و امروزه مي‌توان براي خريد بادي اسپلش به راحتي از تمامي فروشگاه هاي اينترنتي آنها را خريداري كرد.

بادي اسپلش Body splash چيست؟

تازه ترين بادي محصولاتي كه وارد بازار شده‌اند و به زودي پرفروش شدند بادي اسپلش‌‌ها هستند ولي بيشتر افراد كار با آن را بلد نيستند و از كاربرد آن غافل هستند. بادي اسپلش‌ها اسپري‌هاي خوشبوكننده مخصوص بدن بوده كه نه عطر و نه ادكلن هستند، اما كاملا مايع و رقيق بوده‌اند. همچنين در تركيبات اين محصولات از آب، الكل و تركيبات طبيعي استفاده مي‌شود و همين موضوع آن‌ها را نسبت به عطر و ادكلن‌ها برتر نموده است. اين محصول دست كمي از ادكلن‌ ندارد، البته ناگفته نماند كه بادي اسپلش‌ها ماندگاري كمي دارند و زياد دوام نمي‌آورند. بادي اسپلش با رايحه‌هاي خوبي كه دارند به سرعت در ميان لوازم بهداشتي بانوان و حتي آقايان جاي مي‌گيرند.

تفاوت بين بادي اسپلش ،  بادي ميست ، عطر و اسپري در چيست ؟

عطرها و ادكلن‌ها داراي روغن معطري در تركيبات خود هستند كه باعث افزايش ماندگاري و دوام آن‌ها مي‌شود. اين در حالي است كه، بادي اسپلش‌ها داراي روغن‌هاي معطر نيستند و باعث مي‌شود زودتر پخش شوند ولي متاسفانه رايحه آن‌ها به سرعت محو شود.
به همين دليل ماندگاري بسيار كوتاه است كه استفاده از بادي اسپلش بر روي لباس توصيه نمي‌شود و براي استفاده و لذت بردن از رايحه آن بايد آن را مستقيم به پوست بدن بزنيم، در حالي كه ادكلن‌ها را مي‌توان براي بهره بردن طولاني‌مدت‌تر از بوي آنها، بدون دغدغه روي انواع لباس، اسپري كرد اما در صورت استفاده بر روي بدن ممكن است دچار حساسيت پوستي شويد يا به مرور زمان پوست شما خشك شود.
بادي اسپلش شبيه اسپري بدن است و اكثر ويژگي هاي اسپري بدن را دارا است ؛ منتها با اين تفاوت كه در ساخت آنها از گاز استفاده نشده و به صورت مايع بر روي پوست اسپري مي‌شوند و نسبت به ادكلن‌ها و عطر‌ها رايحه قوي‌تري دارند.

پيشرفت هاي بادي اسپلش

در گذشته، اكثر رايحه‌هاي بادي اسپلش‌ها با استفاده از رايحه گل‌هاي معطر توليد ميشده و با رشد فروش اين محصول در بازار ايران، شركت‌هاي داخلي بادي اسپلش‌هاي متنوعي را عرضه كردند كه به سري اكليلي و درخشان يا بادي اسپلش با رايحه ادكلن‌هاي معروف مي‌توان اشاره كرد.
در نظر داشته باشيد اين محصولات مي‌توانند در برخي موارد، باعث تحريك پوست و بروز مشكلاتي براي شما شوند به همين دليل به افراد مبتلا به آسم و آلرژي يا بيماران تنفسي هم توصيه مي‌شود كه كاملا دور انواع محصولات آرايشي و بهداشتي معطر، از جمله بادي‌اسپلش‌ها را خط بكشند. اگر بعد از اولين نوبت‌هاي استفاده از بادي‌اسپلش دچار علائم حساسيت پوستي مانند قرمزي، خارش، تاول يا كهير شديد، بلافاصله استفاده از محصول را قطع و به پزشك مراجعه كنيد.

  • حواستان به اين نكته هم باشد كه به دليل اشتعال‌ زا بودن تركيبات موجود در بادي اسپلش‌ها، آنها را در محيط‌هاي گرم يا نزديك آتش و حرارت قرار ندهيد.
  • بادي اسپلش‌ها در دسترس كودكان قرار ندهيد، اسپري ناخواسته آن‌ها مي‌تواند باعث آسيب به چشم و پوست آن‌ها باشد.
  • بوي بادي‌اسپلش فقط حدود 45 تا 60 دقيقه روي بدن مي‌ماند. اگر دنبال ماندگاري بيشتر هستيد، بايد آن را هر 1 ساعت يك بار تمديد كنيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: لوازم بهداشتي،
موضوع:
[ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۲:۱۸ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]

لوازم آرايشي از دسته لوازمي هستند كه براي بانوان جذابيت خاصي دارند و در بين آن‌ها با اهميت بسيار زيادي برخوردار هستند. به همين دليل داشتن ست لوازم آرايشي يكي از مهم‌ترين موضوع‌ها براي خانم ‌ها بوده چنانچه شايد از آن‌ها استفاده زيادي نكنند ولي داشتن لوازم آرايشي براي بانوان جذاب است.


تنوع خريد لوازم آرايشي


به طور كلي خريد لوازم آرايشي و بهداشتي زنانه و دخترانه اعم از لوازم پوستي، ناخن، چشم و.... بايد از برند‌هاي معتبر و استاندارد انجام شود ، چرا كه زيبايي نعمت زيبايي كه خداوند آن را به ما هديه داده با اهميت بسيار زيادي برخوردار است و وظيفه لوازم آرايشي برجسته كردن اين زيبايي است، نه اينكه با استفاده از لوازم آرايشي نا مرغوب خدشه‌اي به آن وارد كرد و خود را از اين نعمت محروم كنيم.
همچنين اگر به دنبال يك هديه بسيار مناسب مي‌گرديد كه به عزيزانتان تقديم كنيد، پك لوازم آرايشي بهترين گزينه است. كمتر كسي پيدا مي‌شود كه از دريافت لوازم بهداشتي و آرايشي به عنوان هديه لذت نبرد، البته انتخاب پك لوازم آرايشي كه مناسب براي روحيه و سليقه فرد دريافت كننده باشد يك نكته مهم در خريد اين هديه است.


لاين هاي لوازم آرايشي


لوازم آرايشي لاين‌هاي متعددي دارد كه بتواند به زيبايي شما كمك كند. در ادامه با لاين‌هاي مختلف ست لوازم آرايشي آشنا مي‌كنيم.
آرايش صورت : آرايش صورت از نظر بانوان يكي از اصلي‌ترين پايه‌هاي آرايش بوده و با استفاده از آرايش صورت مي‌توان آرايش را كامل‌تر كرد، از اين رو ميتوان گفت كه آرايش صورت كه ميتوان از محصولات آن به پنكيك، كرم پودر و... اشاره كرد يك مكمل آرايشي است.
آرايش چشم و ابرو : يكي از حساس‌ترين نقاط بدن چشم است و همانطور كه با اهميت بسيار زيادي برخوردار است مي‌تواند به عنوان منبع زيبايي شناخته شود و براي زيبا نشان دادن چشم بايد از لوازم آرايشي چشم و ابرو استفاده كرد. لوازم آرايشي چشم و ابرو عبارتند از ريمل، سايه چشم و... كه كمك بسيار زيادي به زيبا نشان دادن چشم هايمان خواهد كرد.
آرايش لب : هر فرد لب‌هايي با شكل و رنگ مختلفي دارد كه بعضي لب‌هاي قطورتر و بعضي لب‌هاي باريك‌تري دارند. شما مي‌توانيد با استفاده از لوازم آرايش لب ميتوانيم نماي جذاب‌تري براي لب‌هاي خود به ارمغان بياوريم. از مده محصولات آرايش لب ميتوان به رژ لب، مداد لب و... اشاره كرد.


اعتماد به لوازم آرايشي


پوست يك عضو مهم در بدن بوده و با توجه بسيار خاصي برخوردار بايد باشد، از اين رو استفاده از محصولاتي كه به پوست ما صدمه ميزند يك نگراني براي ما ايجاد مي‌كند.
به همين دليل بايد به دنبال لوازم آرايشي برويم كه به پوست ما صدمه نزند و براي انجام اين كار بايد نوع پوست خود را بشناسيم، براي شناخت پوست خود مي‌توانيم از كمك پزشك‌هاي پوستي و پلاستيكي نيز استفاده كنيم.
براي اطمينان از سالم بودن يك محصول آرايشي ميتوان به برچسب‌هاي سلامت آن نگاه كرد و اطمينان حصل برد كه آيا اين محصول سالم و بهداشتي بوده و يا استفاده از آن براي پوست حساسيت ايجاد كرده و باعث مي‌شود پوست زيبايي خود را از دست بدهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: لوازم آرايشي،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۵۷:۰۹ ] [ مصطفي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب